خریدار دنا تصادفی

اتوماتیک
روشن
دارد
بیمه شخص ثالث : دارد

یکی از خودروهای ملی ایران خودرو که فروش خوبی هم تا کنون داشته خودروی دنا است. این اتومبیل که قرار بود جایگزینی برای سمند و پژو ۴۰۵ باشد، بین خودروهای داخلی محبوبیت زیادی دارد و بر پلتفرم سمند که همان پلتفرم پژو ۴۰۵ است تولید شده‌ است.

سال 1389 ایران خودرو اعلام کرد که می‌خواهد، خودروی سمند NX7 را تا دو سال آینده روانه بازار کند. سمند که تا آن زمان مانند قالی کرمان تقریباً طی سال‌های تولید، دست نخورده باقی مانده بود، این‌بار به گفته مدیران ایران خودرو، قرار بود به صورتی کاملاً متفاوت تولید و عرضه شود.NX7 قرار بود جایگزین سمندهای پیشین و پژو 405 باشد. بالاخره این اتومبیل با تأخیر، در سال 93 به تولید رسید و به جای NX7 با نام دنا در دسترس عموم قرار گرفت. از طرفی، جایگزینی انجام نشد و سمند و پژو ۴۰۵ همچنان در خط تولید باقی ماندند.

اما این خودرو از نظر ظاهری و فنی به چه صورت است و چه ویژگی‌ها و امکاناتی دارد؟ با هم به بررسی خصوصیات این خودروی ملی می‌پردازیم.

دنا در یک نگاه

دنا که بر پلتفرم سمند یا همان پژو ۴۰۵ طراحی و تولید شده از برخی نظرها تفاوت‌های چشمگیری با این خودروها داشته ولی پلتفرم قدیمی ۴۰۵ تحمل تغییرات زیاد را ندارد. به همین دلیل بسیاری از جنبه‌های این ماشین مانند همان سمند و پژو ۴۰۵ می‌باشد.

طراحی خارجی

به لحاظ ابعادی این خودرو تفاوت خاصی با سمند ندارد. طول دنا 4559 میلیمتر، عرض آن 1944 میلیمتر و ارتفاع آن 1460 میلیمتر می‌باشد. از بغل، این ماشین با سمند تفاوت چندانی ندارد ولی آینه‌های آن با سمند تفاوت دارد و ظاهر شیک‌تری به آن داده‌اند. آينه‌‏های جانبی آن برقي تاشونده راهنمادار است که هم‌رنگ بدنه می‌باشند. علاوه بر این، دستگیره درها و حجم گلگیرها هم تفاوت کرده‌است. آن چه باعث متفاوت شدن بیشتر DENA از خودروهای سمند می‌شود جلو و عقب این اتومبیل است که تفاوت چشمگیری با آن‌ها دارد. جلوپنجره بزرگ و چراغ‌های مکعبی شکل ظاهر اسپرت‌تری به دنا داده‌اند.

  • دنا معمولی تصادفی
  • دنا پلاس تصادفی
  • دنا پلاس توربو تصادفی
  • دنا پلاس توربو اتوماتیک تصادفی

شما هم خودروی تصادفی یا سوخته ای برای فروش دارید؟

اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

مشاوره

خريدار انواع اتومبيل تصادفى،چپى و سوخته به بالاترين قيمت

اتومبیل تصادفی شما را به بالاترین قیمت خریداریم، مشاورین ما در اسرع وقت و با بهترین پیشنهاد ممکنه اتومبیل شما را حتی با بیمه بدنه خریداری میکنند .

سایر خودروهای موجود

فهرست
09121214396